Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leka - Loj E Madhe Ne Diskotek  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/12/2008

2008-12-13T05:43:44


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loj E Madhe Ne Diskotek" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...