Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Leka - Emrin Tim Ne Zemer E Mbaj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2014

2014-12-18T19:28:56


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Emrin Tim Ne Zemer E Mbaj" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...