Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Leka - Ti Ske Faj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/12/2014

2014-12-18T18:28:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Ske Faj" kënduar nga Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Beli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Loti zemren ma ka vra loti zemren ma ka vra per ty.Nje mallkim ne shpirtin tim trupi im spo gjen strehim pa ty.Zemra zemren se takon se qdo gje ktu perfundon e di.A ma ben ndoj her hallall sa shume lot e sa shum vaj mos qaj

Ref:Ti ski faj pse syt e tu nvetmi lotojn ti ske faj qe zemrat ndahen kur dashurojn ti ske faj qe un skam dit per met pas gjithmon o shpirt ti ske faj ti ske faj 2x

Une e di se kam gabu e sme duhet jeta mu pa ty. Edhe toka ka me u qa se kam hy me ty ngjynah me fal. Zemra zemren se takon se qdo gje ktu perfundon e di. A ma ben ndoj her hallall sa shum lot e sa shum vaj mos qaj

Ref:Ti ski faj pse syt e tu nvetmi lotojn ti ske faj qe zemrat ndahen kur dashurojn ti ske faj qe un skam dit per met pas gjithmon o shpirt ti ske faj ti ske faj 2xMë Shumë Këngë Nga Leka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet