Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lendita Mjekiqi

Lendita Mjekiqi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40

Lendita Mjekiqi është këngëtare e njohur. Më datë 16 Janar 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Sjemi Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku.

Më datë 23 Shtator 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Dy Gabime". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente 0