Lendita Mjekiqi
Lendita Mjekiqi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Ditëlindja:
  • 5 Maj
  • Horoskopi:
  • ♉ DemiBiografia

BIOGRAFIA: Lendita Mjekiqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 16 Janar 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Sjemi Nda". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Florent Boshnjaku. Më datë 23 Shtator 2019, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Dy Gabime". Muzika e këngës u punua nga Florent Boshnjaku, ndërsa teksti u shkrua nga Endrit Mumajesi. Më datë 27 Dhjetor 2023, Lendita Mjekiqi publikon videoklipin "Kam Ndryshu". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ilir Berani, ndërsa ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0