Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lendita Selimi - Jalla Moj Mihane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jalla Moj Mihane".
3. Video është e këngës "Jalla Moj Mihane", por nuk këndohet nga Lendita Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lendita Selimi - Jalla Moj Mihane  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

13/08/2011

2011-08-13T13:36:03+00:00Jalla moj mihane hajde o me dy mindila o me dy mindila oj nanë e ku naj more o hajde o ktta trandofila o kta trandofila e trandofilat o hajde o me gjethe gjane o me gjethe gjanee ja ngjes emrin o hajde tybe ramadane tybe ramadane
E Ramadani o hajde jo spo din me fole o jo spo din me fole e ja blen baca o hajde o ni mikrofone o ni mikrofone e Ramadani o hajde jo spo din me hece jo spo din me hece e ja blen Meti o hajde jalla ni A-8 jalla ni A-8


Ky tekst u dërgua nga  rina
Më Shumë Këngë Nga Lindita Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet