A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lens Production

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Lens Production është një video produksion shumë i njohur. Lens Productipn janë një produksion nga Prishtina. Janë një studio grafike e prodhimi të videove dhe marketingut. Kanë realizuar disa klipe si "Pa Ty" Betrix Ramosaj etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Trace Media

Pinkmoon Creative

Xasio Creative

Oltioni

Think Creative

Black Fish Entertainment

Manti

Gramafon

Sharri

Blero Ent


Tags: Lens Production

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019