Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lens Production
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Lens Production është video produksion shumë i njohur. Lens Productipn janë një produksion nga Prishtina. Janë një studio grafike e prodhimi të videove dhe marketingut. Kanë realizuar disa klipe si "Pa Ty" Betrix Ramosaj etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Facebook

Fanpage

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet