A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lens Production
  • Vendlindja:
  •  
Nuk ka akoma asnjë votë

Lens Production është video produksion shumë i njohur. Lens Productipn janë një produksion nga Prishtina. Janë një studio grafike e prodhimi të videove dhe marketingut. Kanë realizuar disa klipe si "Pa Ty" Betrix Ramosaj etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Facebook

Fanpage

Shto profile

të tjera