A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Leon is a popular singer of Hip-Hop music. Leonard Troci, i njohur me emrin e artit si Leon, ka lindur në Tirane dhe me origjine nga Dibra. Leon ka nisur aktivitetin e tij ne muzik qe ne moshe te re. Ne klas te 5-te shkroi tekstet e para rrep dhe incizoi kenget e para. Qe ne ate moshe u vrejt talenti i tij ne letersi pasi ai kishte shkruar shume poezi dhe nje nder to ishte dhe poezia per nenen e cila u lexua para shkolles ne ate kohe, viti 2008. Pas disa viteve ai u perjashtua 3 her nga s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lani (Street Thugs)

Jointinjo

Teson

Marin TnT

Olsi Bylyku

Çartani

Master-L

Kia

DurimKid

Sacrifice


Tags: Leon, Leo Troci, Leonard Troci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019