Leon Zaskoku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Leon Zaskoku është një këngëtar. Këngëtari nga Ferizaj, Leon, ka publikuar këngën me video-tekst në YouTube. “Faje” titullohet kënga, e cila është realizuar në bashkëpunim me Elda Qalajn. Driton Kamenica është kujdesur për incizimin, miksimin dhe masterizimin. Tekstin e ka shkruar vet Leon, kur instrumentali është realizuar nga BeatsbySV. Për realizimin e video-tekstit është angazhuar Besmik Rekaj Kënga është me tematikë dashurie. Më datë 11 Qershor 2015, Leon publikon videok...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Lekaj

Katilirrebel

Kasamo

E-Mc Intro

Addi Pllana

Poku

Ilsi Ademi

Ardy

Niti

Lindi Sahiti


Tags: Leon Zaskoku, Leon

Krijo Një Kartolinë