Leon Zaskoku
Leon Zaskoku
Leon Zaskoku
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Qershor 1995
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Leon Zaskoku është këngëtar. Këngëtari nga Ferizaj, Leon, ka publikuar këngën me video-tekst në YouTube. “Faje” titullohet kënga, e cila është realizuar në bashkëpunim me Elda Qalajn. Driton Kamenica është kujdesur për incizimin, miksimin dhe masterizimin. Tekstin e ka shkruar vet Leon, kur instrumentali është realizuar nga BeatsbySV. Për realizimin e video-tekstit është angazhuar Besmik Rekaj Kënga është me tematikë dashurie.

Më datë 11 Qershor 2015, Leon publikon videoklipin "My Queen".

Më datë 18 Janar 2019, Leon publikon videoklipin "Panamera", në bashkëpunim me Albion. Driton Kamenica është kujdesur për incizimin, miksimin si dhe masteringun e kësaj kënge, ndërkohë, klipi i këngës i është besuar regjisorit Fat Shehu.

Më datë 17 Prill 2019, Leon publikon videoklipin "Na Dy", në bashkëpunim me Eldën.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0