Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leona Lewis - Somewhere Over The Rainbow Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Somewhere over the rainbow way up high
In the land that I heard of once
Once in a lullaby
Well someday I'll wish upon a star
And wake up where the clouds are far behind me
Where troubles melt like lemon drops
Away above the chimney tops that's where you'll find me
Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
They really do come true
If happy little blue birds fly beyond the rainbow
Why oh why can't I?


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Leona Lewis - Somewhere Over The Rainbow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Somewhere Over The Rainbow".
3. Video është e këngës "Somewhere Over The Rainbow", por nuk këndohet nga Leona Lewis.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leona Lewis:


Komente 0