Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonardo Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  84
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Leonardo Gashi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 31 Tetor 2018, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Mi Amor". Më datë 30 Janar 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Pronto". Më datë 22 Maj 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Habibi". Më datë 18 Tetor 2019, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Hayatim". Më datë 1 Mars 2020, Leonardo Gashi publikon videoklipin "Ein Problem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

3
2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Morina

Isak

John Tilio

Frenkli Vjero

Agon Latifi

Mevlud Rahimaj

Rod

Arian Gollopeni

Lory B

Andi Qereti

Tags: Leonardo Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet