Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonida Marjakaj - Veq Per Vete Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Nganjiher bien Tupanat lajmerojn dikush ka festë
Nganjiher bien këmbanat lajmerojn dikush ndrroj jetë.

Nganjiher me Defa e Dajre me gezim dikush feston
Nganjihere nga Minaret lajmerojn dikush po shkon.

Se keshtu gjithmon do te jet kjo botë nganjiher veq Gezim nganjiher veq lot.

Ref: Nji ditë do te bin Këmbanat do te lajmerojn Minaret un e di un e di se kam me shkuu nuk do te jem ketu me ju..
Dej ateher le te bien tupanat le te bien Defa e Dajre un po du po du sonte me vallzu sa te jem gjall po du me u gzu!

Nganjihere Pikon loti nga dhembja dhe pikëllimi
Nganjiherë na ndihmon Zoti pikon loti nga gezimi.
Nganjiherë lule mledhim per Festa e per Gezim
Nganjiherë lule hedhim mbi varre me pikllim.

Se keshtu gjithmon do te jet kjo botë nganjiher veq Gezim nganjiher veq lot.

Ref: Nji ditë do te bin Këmbanat do te lajmerojn Minaret un e di un e di se kam me shkuu nuk do te jem ketu me ju..
Dej ateher le te bien tupanat le te bien Defa e Dajre un po du po du sonte me vallzu sa t' jem gjall po du me u gzu! 2x


Ky tekst u dërgua nga Pjeter Delija

Leonida Marjakaj - Veq Per Vete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Per Vete".
3. Video është e këngës "Veq Per Vete", por nuk këndohet nga Leonida Marjakaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonida Marjakaj:


Komente 0