Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Leonora Hasani është një këngëtare. Leonora Hasani, është një artiste e re nga Prishtina në skenen tone dhe për momentin gjindet në Zvicër duke punuar, për projekte të reja. Më datë 22 Prill 2015, Leonora Hasani publikon videoklipin "Adresa E Vjeter", me muzikë & arazhman nga Ardian Kastrati, teksti u shkrua nga Abaz Selmani si dhe video nga EMFCreative. Pas suksesit te kenges se pare "Adrese e vjeter", më datë 22 Shkurt 2016 kengetarja ka realizuar kengen me te re "Trendafi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Iliriana Sahiti

Besa Mullaavda

Ganimete Ajdari

Atletika Morina (Tika Dance)

Linda Hyseni

Donna

Blerta Kosova

Arbenita Arifi

Eranda Bytyqi

Valdete Jashari

Tags: Leonora Hasani


Komente mbi këtë artist