Leonora Jakupi

Kujt Ja Hapë Krahët Leonora Jakupi?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[20-08-2015]
E bukur, e adhuruar dhe përherë e ëmbël, është këngëtarja Leonora Jakupi. Ndonëse me gjithë këto të mira, ajo është ende beqare, së paku kështu thotë.

Leonora prej kohësh e ka paralajmëruar videoklipin e këngës së re, por deri më tani asgjë nuk ka dalur në shesh.

Përndryse, Leonora Jakupi këtë verë ka pasur rast ta shijoj më shumë diellin e detin, të cilit një prej ditëve ja ka hapur krahët me shumë dashuri. (Indeksonline)

Kujt Ja Hapë Krahët Leonora Jakupi?


Komente 0