Leonora Jakupi

Leonora Jakupi Shkëlqen Në Tiranë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[26-02-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi ndodhet sot në Tiranë për shkak se ka shkuar për një vizitë tek vëllau i saj.

Ajo ka postuar sot një foto në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e grimosur në mënyrë profesionale dhe dukej mjaft e bukur.

E këtë bukuri mahnitëse e kanë mundësinë ta shijojnë sot qytetarët e Tiranës pasi Leonora ndodhet atje.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Leonora Jakupi Shkëlqen Në Tiranë


Komente 0