Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Jakupi Shkëlqen Në Tiranë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[26-02-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi ndodhet sot në Tiranë për shkak se ka shkuar për një vizitë tek vëllau i saj.

Ajo ka postuar sot një foto në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet e grimosur në mënyrë profesionale dhe dukej mjaft e bukur.

E këtë bukuri mahnitëse e kanë mundësinë ta shijojnë sot qytetarët e Tiranës pasi Leonora ndodhet atje.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull