Leonora Jakupi

A është Leonora Jakupi Ende “Beqare”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[29-02-2016]
Këngëtarja Leonora Jakupi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonaë por që njëkohësisht ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private.

Ajo nuk ka treguar asnjëherë për media nëse është e dashuruar apo në ndonjë lidhje dhe kjo gjë ende mbetet engimë për ta.

megjithatë duhet thënë se Leonora ka goxha një moshë dhe mbase shumë shpejt mund ta shohim me princin e saj të kaltër në krah.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

A është Leonora Jakupi Ende “Beqare”


Komente 0