Më mbaj mend (për 1 muaj)


Leonora Poloska - Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Leonora Poloska - Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6

Teksti:

Leonora Poloska

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Girls"

Komente

Asnjë Koment

20/10/2007

2007-10-20T14:41:40+00:00Auu...ay-ay-ay-ay
Ha-ha...
Ay-ay-ay-ay!

E embel ish per mu
hera par kur t'kam taku
fitova s'lejova syve tu
s'ju besoova.

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot une jam
qe pra syve ty s'te kaam.

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe.e.e
ai ai ai ai wooowooo

Cdo femre te njejta fjal
mashtrus je i papar
mendon se me mahi
perfiton cdo bukuuuri ii

ke mendu se me mu lun
ti nuk e din me kë ke pun
ma e lumtur sot un jam
qe pra syve ty ste kaaam

Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
eueueueueueueueee

ooo uuuwo
aaaj aaaj uuu uuujaa huuua

[2x]
Shkooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ti nuk je per mua
Shkoooo dhe mos u kthe
un nuk te dua
shkooo kur mos u kthe
ai ai ai ai wooowow;)


Ky tekst u dërgua nga Suada
Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet