Më mbaj mend (për 1 muaj)

Leonora Poloska - Une E Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

nga te gjitha fjalet qe u thaan nga e gjitha ajo qe e lam edhe nese nuk do kthehesh ti dijee se kjo zemer do te pret gjithnjii .
qdoher te kam besuar dhe kur nuk kam dyshuar ne dashurin fjaleen tende te sinqert
un do te pres S`dot mallkoj dikush tjeter let gjykojj jo askush nuk mundd tme bind qe per muaa ti ske lind
un do te pres deri sa tee vdes zemren qe tma hapesh ti qe tme kthehesh perseri te dy bashk un e ti
sa tee afert po te ndjej tani dhe me e fort jam kur te shoh ne syy thon se dashuriaa e vertet ngado qe te shkon kthehet nveend tee vett
qdoher te kam besuar dhe kur nuk kam dyshuar ne dashurin fjaleen tende te sinqert
un do te pres S`dot mallkoj dikush tjeter let gjykojj jo askush nuk mundd tme bind qe per muaa ti ske lind
un do te pres deri sa tee vdes zemren qe tma hapesh ti qe tme kthehesh perseri te dy bashk un e ti


Ky tekst u dërgua nga linddë

Leonora Poloska - Une E Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Ti".
3. Video është e këngës "Une E Ti", por nuk këndohet nga Leonora Poloska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Leonora Poloska:


Komente 0