Leonora Shala
Leonora Shala

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Leonora Shala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2020, Leonora & Besnik Shala publikojnë albumin "Live 2020"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0