Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Leotrim Kastrati

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Leotrim Kastrati është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 11 Nëntor 2013, Leotrim Kastrati publikon videoklipin "Nora", në bashkëpunim me BlackLion & Spell. Më datë 30 Maj 2015, Leotrim Kastrati publikon videoklipin "Dasma E Ndarjes", në bashkëpunim me BlackLion. Më datë 18 Mars 2016, Leotrim Kastrati publikon videoklipin "Më Ke Vra". Më datë 28 Korrik 2018, Leotrim Kastrati publikon videoklipin "Qika Qika". Në vitin 2018, Leotrim Kastrati publikon albumin "Live 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtareLive 2018 (2018)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sead Asllani

Duchi

Fatmir Elezi

Murat Gjoniku

Shkelqim Kola

Ali Gërguri

Andi Mezini

Yll Sufaj

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fadil Aziri

Tags: Leotrim Kastrati


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet