Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Leta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  252
  • Emri i Vërtetë:
  • Filloreta Ismajli
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Leta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Me një karrierë shumë të gjatë në skenën muzikore, duke filluar nga fëmijëria e saj e hershme, këngëtarja e popullarizuar Filloreta Ismajli-Leta vazhdimisht ka sjellë një freski me hitet dhe albumet e saj të shumta. Në repertorin e saj tashmë gjenden shume albume, ku për çdo vit ka sjellë nga një album për adhuruesit e saj. Është njëra nga këngëtaret e rralla që paguan rregullisht tatimin ndaj shtetit, por ndjehet e dëshpëruar me institucionet të...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareMoj Dashnia Jem (2018)

Ku Po Knojme (2017)

Tash E Kalli Dada (2016)

O Lumet Na Per Kete Dite (2015)

Krushqit Po Afrohen (2014)

Hajde Te Dada (2013)

Kjo Zemer Nje Here Falet (2012)

Bajna Dasem (2011)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Edona Bujari

Flora Gashi

Nazmie Prokshi

Fate Berisha

Mima Kastrati

Vjollca Selimi

Remzije Strumcaku (Rema)

Halide Piskala

Xhevahire Bytyqi

Sanimete Krasniqi

Tags: Leta, Filloreta Ismajli, Filloreta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet