Leunora Llozani
Leunora Llozani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Leunora Llozani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash. Më datë 26 Tetor 2017, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Gabimi". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Në vitin 2017, Leutrim & Leunora publikojnë albumin "Live 2017". Më datë 23 Nëntor 2018, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Me Premto". Më datë 12 Korrik 2021, Leutrim publikon videoklipin "Dasm...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0