Leunora Llozani
Leunora Llozani
Leunora Llozani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore dasmash
Leunora Llozani është këngëtare. Më datë 26 Tetor 2017, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Gabimi". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Egzon Bajraliu. Videoklipi u prodhua nga MProduction.

Në vitin 2017, Leutrim & Leunora publikojnë albumin "Live 2017".

Më datë 23 Nëntor 2018, Leutrim & Leunora publikojnë videoklipin "Me Premto".

Më datë 12 Korrik 2021, Leutrim publikon videoklipin "Dasma", në bashkëpunim me Leunorën. Teksti dhe orkestrimi i këngës u përgatitën nga Bini Nebihu. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics, ndërsa produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.

Më datë 28 Prill 2023, Leutrim & Leunora Llozani publikojnë videoklipin "Dashnore". Teksti i këngës u shkrua nga Jetmir Salihu. Produksioni audio u realizua nga Floriant Salihu (Flow).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0