Më mbaj mend (për 1 muaj)

Levels

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Levels është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Gusht 2012, Levels publikojnë videoklipin "Shqiptar". Videoklipi u promovua në hapësirat e lokalit Duplex Club Prishtina. Kjo këngë është incizuar në studion e Enis Presheva Jr. kurse për këngën gjithashtu janë përkujdesur edhe dy anëtaret e grupit Albert Kastrati dhe Donat Bejta si dhe në bashkëpunim me White OG & Dj Blunt. Të ftuar special për këtë mbrëmje do të jenë edhe Dj Blunt & Real 1. Në Nëntor 2012, Levels marrin pjesë në K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kthetrat

Antrax

KAOS

Black Shadow

The Cannibalz

B.F.P

Hip-Hop Soldiers

Double G Army

Explode

Tornados

Tags: Levels


Komente mbi këtë artist