Leyla Gjakova
Leyla Gjakova

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Leyla Gjakova është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2015, Leyla publikon albumin "Sonte Jam Ba Gati". Më datë 20 Dhjetor 2017, Egzon AMG & Leyla publikojnë videoklipin "Ti Je Dashnija Jem". Më datë 19 Shtator 2018, Leyla publikon videoklipin "Jena Si Loqka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 1