A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Liberian Selimi

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  12
  • Origin:
  • Prishtine 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Liberian Selimi is a popular singer of Hip-Hop music. Liberian Selimi i njohur si LIBRI apo LiBeats eshte vellai i reperit te famshem Getoar Selimit dhe eshte marr me muzike qe ne moshen 5 vjeçare. Ish reperi, producenti dhe tashmë DJ i hip hopit, po vazhdon suksesshëm karrierën e tij. LiBeats ka realizuar disa prej hiteve të mëdha të viteve të fundit, ndërsa tash nën petkun e High Records vazhdon karrierën suksesshëm. Ai i është përkushtuar punës duke qëndruar jashtë jetës publike dhe ka mbajtur gj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Getoar Selimi

(His brother)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rascom

D-Komit

ZeeroMan

Mr.Trimi

Miril

Anonimos

Eki

Merytoni

Ylli Trokitës

Rrufeja


Tags: Liberian Selimi, Libri, Libri Selimi, Libeats

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019