Librond Musliu
Librond Musliu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Librond Musliu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2011, Librond Musliu merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Ah Sa Më Mungon". Në vitin 2012, Librond Musliu publikon albumin "Sonte Po Shkëlqen". Më datë 28 Shtator 2016, Librond Musliu publikon videoklipin "Jetim". Më datë 2 Mars 2018, Librond Musliu publikon videoklipin "Pa Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0