A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Lickey - Kena Vler  (Feat. Diitii-s & Riim'l)


Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2011

2011-03-08T18:29:23

Intro : LiicKeeY

Yehhhhh.. LiicKeeY ...DiiTii-S ..... RiiM'L...

Ref... X1: LiicKeeY:

Sa Her ... Na Vim Kneii
Venin (venin).. E Shpertheim
Bitin (bitin).. Na e Nxeim
Se Per Gjdo Sen Na Kena Vler

Rap : DiiTii-S :

Rap-Rap na bina Rap Rap na Qesum
Kangen na pe ndrequm Kur e ngon kit bit
Qohesh e Livrit e nuk rri i ngrit
Nashta Stu dohet Mir Kto e Di Se veq inati Ki se Une Ktu kom Mrri Mu kerkush sun um Zenn Se Iom SpeeD Man ... Qyshtu Vet Iom Talenti Fam nBon se Magjit e tua un i Di ta Boi sherrin e mo Nuk ni Msoe Ket Sen ti dosti iemm e shko Te Shpija se Pot presin me Lu thmija se Pi permen do V.I.P'ja . Sa her Na vina Hite t3'ja na Bina Per Kong nuk lypum ndihm Reperat i Loim Pa Frym Se per Rap Jam si Dry Ti per Rap Ski nevoi mu Fry une tKqyri nSy rri me mu se Ka me Ta Thyy..Shkoim nStudio me bo Rep Se per Rap une des Repin nuk e shes Per me bo Kerkan se ves DiiTii-S DiiTii-S ti po thu ee Di se Je idhnu amo ket Prob.. e Kom harru se Vet Ke desht Me Provu Po koha o tu Kalu Se Zor o me bo biznis Ti me Muu...

Ref... X2: LiicKeeY:

Sa Her ... Na Vim Kneii
Venin (venin).. E Shpertheim
Bitin (bitin).. Na e Nxeim
Se Per Gjdo Sen Na Kena Vler

Rap : LiicKeeY :

Une Kthena apeet Mi mush njo 2 Flet TxT Sa her Tshkrui rimat Ty Ti Gjuii Kapi e Moi mir e Mos i Shlo Mo se Mun me Pas Pasoia Ma Von kur i Ngon Kjo reptur o FT. i ron Gur po e ka Bitin Qe e Qon nVen Duhur Repin e boi qysh Bohet eeh jo qysh Zbohet se Sjam une Reper Qe Fryna me 1 Sen E un ty po ta Tho 1 Detyr Ngoe Mir ti Ket Sen edhe Tjerat Qa vin e ren e jepi vlersim Pa Hije Dosti Iem Se ky Rap o Kualitet Kongt e Ton sa her i nGon tDoken Stil i Ron po osht UnderGround Kreit Reperat na pi sillum A THUU .. Na kang po mbillum nuk Po mBillum vet po mBin se e kena talentin me dal nBin nBin me dal Pubikun me Kall Ton Noten Mos mu Nal ...

Ref... X2: LiicKeeY:

Sa Her ... Na Vim Kneii
Venin (venin).. E Shpertheim
Bitin (bitin).. Na e Nxeim
Se Per Gjdo Sen Na Kena Vler

Rap : RiiM'L:

Na po Vina se Per Gjdo SEn Jena Trima
Repin e du e ti gjith Ke Ma na Adhuru
se iena One Ktu hala Ktu iena Se repin Ktu e Gjeina E gjeina repin e Maina se Shum repin na e Doina Shum hita Boina mos um shtin Me Bo Rap e Boi Vet E Sju Ves E Bi Repin Hite Qes Per Gjdo Sen Kam Sukses Per Gjdo Sen Kam Sukses Per Gjdo Sen Kam Sukses Per Gjdo Sen Kam Sukses..

Rap : LiicKeeY :

Se Qyshtu Na Dalum nPart Prei Ksai dere Smujna Me Dal Se Talenti na Ka Ardh nuk po hi nRap se po Kam Qef amo Vet Talenti Pom thot Inat-G mos mani Stres se kom hi nRap me RiiM'L & DiiTii-S Me bo Hite Pa Fundsi amo jo me magji se jem 3 djem tri Qe nalt Kena me Mrri Ti Ket Sen Zban Me Flliq Se Ktu Kena edhe Publik Se per Mu nuk ie 1 Po per mu ie Kurgjo..

Ref... X2: LiicKeeY:

Sa Her ... Na Vim Kneii
Venin (venin).. E Shpertheim
Bitin (bitin).. Na e Nxeim
Se Per Gjdo Sen Na Kena Vler


Lyrics submited by  LickeYyKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019