A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lida Lazaj

Choose star rating

Rating:  3.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Lida Lazaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 23 Janar 2018, Lida Lazaj publikon videoklipin "Me Dogji Malli". Më datë 8 Nëntor 2018, Lida Lazaj publikon videoklipin "Nena Dhe Babai". Muzika e këngës u punua nga Jonald Haxhia, teksti u shkrua nga vetë Lida Lazaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arjeta Ajredini

Klodjana Vata

Valentina Myzeqare

Anula

Liljana Stafa

Behare Çuedari

Flutura Akulli

Luiza Mara

Ueda Hysa

Meri Gici


Tags: Lida Lazaj, Elida Lazaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019