Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lidra Mala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
BIOGRAFIA: Lidra Mala është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Lidra, një zë mjaft i ëmbël që siç shihet premton shumë në të ardhmen, duke besuar se do shndërrohet në një yll të skenës muzikore. Bukuroshja nga Peja ka mahnitur së fundmi me zërin e saj të veçantë. Më datë 16 Shkurt 2020, Lidra Mala publikon videoklipin "Rrjedhë Në Këngë E Ligjërime", me një interpretim të mrekullueshëm për nder të 12-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

7 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lidra Mala

Komente 7