Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Colt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Lil Colt është një këngëtar. Kengtari- Lil Colt i cili quhet Enes sylejmani qysh ne mosh te re filloj te mirret me muzik si fillim po vazhdon mir tash ka formuar dhe Grupin STS" Streets Soliders por edhe 2 kenge tjera te 2010 te reja te cilat jan : Ti " dhe Jetim"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Taboo

Gezim Berisha

Ledi (M)

Double D

Gvzmend

Noli

2m

Zibo

Johnny

Dinno

Tags: Lil Colt, Enes Sylejmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet