Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lil Colt - Deshmoret

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Deshmoret".
3. Video është e këngës "Deshmoret", por nuk këndohet nga Lil Colt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil Colt - Deshmoret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/04/2011

2011-04-30T21:01:15+00:00Ku mbet ajo koh,ato sfida tveshtira,dikujt i fali dhimbje dikujt dit mat mira
Lamtumira ish e rand fjal e fort si ni gur,adin sa t'vogel mpate lan tash jam rrit ja bo burrë.
Jam bo kreu i familjes se u mpate djal sugar,jam krenar per ty o babë qe sot je shpall ``Legjendar``
Kom met si i shkret Zot sherom plaget e mia,ska doktor per fukaran,pra u met qeveria,sa familje sot nuk janë,sa fëmij e gra u vran,sa e sa shpi u djegen e sa tjer babat i lanë.
Lufta e bon t'veten deputeti i mush kuleten ,deshmort u përkujtun a thu për kon e dhan jeten.

Hajt kallxom Evrop mu qysh kum bo krim
edhe jeten e kam dhuru
për me mbrojt vendin tim 2x

Kosoves i mungon ky atdhetar zemer mal
aj iku edhe shkoj,luftoj hiq pa u ndal
Baci Adem i qoj fjal i tha,
e kapi pushken e u nis
spriti dy her mja pormend
krisi pushka n'Koshare
nihet piskam tek tuk
u vran herojt e fshatit ''Shajne``
ndrroj terasa e zogut
pikat e lotit su nalen,lufta zemren ma kalli
Lavdi për krejt deshmoret
Lavdi ILMI BAHTJARIT,ABDURRAMAN GERDELLAJ
për ty po knohet himni i bashkohet ksaj kengë
edhe FISNIK IBRAHIMI.
Betohem fjalen po ta jap,kom mu kon njeri i denj,veten t'fort kom me majt
t'verteten te unë kom me gjet.

Haj kallxom Evrop mu qysh kum bo une krim
edhe jeten e kom dhuru
për me mbrojt vendin tim 4x


Ky tekst u dërgua nga Majlinda Mehmeti
Më Shumë Këngë Nga Lil Colt:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet