Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lil Erdi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Lil Erdi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shkurt 2017, Lil Erdi publikon videoklipin "Problematik"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Underground Mc

Floriant Salihu (Flow)

Natra

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Kino

Dora

J.B.

Tags: Lil Erdi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet