Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Lil G - Nese Ndalet Bota

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Ndalet Bota".
3. Video është e këngës "Nese Ndalet Bota", por nuk këndohet nga Lil G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lil G - Nese Ndalet Bota  (Feat. Zero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Zero

26/03/2015

2015-03-26T10:43:15+00:00Rap 1 Zero
Nuk mjaftoi nje jete,por kuptova ne nje cast
Athere kur ishte vone e nuk kishte me shans
Kisha ecur duke djegur, gjithcka qe lija pas
Si termet kisha shkundur, dashurin tende per mua
Dhe tani nen germalla ta rigjej une ate dua
E kuptoj qe eshte e kote,akrepat skthehen prapa
Loti jot ishte per mua,por rreshkiti dot se kapa
Ne rrugicat e qytetit dhe ne rruget boshe
Ndjeja hapat e tua, qetesisht ne nje qoshe
Ne muzgun e pranveres kish acar brenda teje
Sa do doje ta kuptoja vertet ate qe ndjeje
Sjam peneli i nje piktori,qe une kohen ta ndaloj
Dhe as tingull i pavdekshem qe gjithmone do te jetoj
Nuk kam gomen magjike,qe trishtimin ta fshija
Dhe ne syte e tu te cilter ate me mos ta shihja
Perseri bashke te dy, nga fillimi historia

Rap 2 LiL G
Do doja te jepja ngrohtesin,brenda meje
Jasht akull i ftohte,le te shkrihem perball teje
Te isha nje petal trendafili i rrezuar
I kuq si dashuria,qe tek une shum vone esht zgjuar
Por ti tamam si hena, dhe une ndoshta diell
Shum larg njeri tjetrit por ne te njejtin qiell
2 fate paralele.qe kurre nuk u bashkuan
Mes veshtrime kalimtaresh,ne rruget ku kaluam
3 rreshta dot si hodha ne letren e rrudhosur
Por ti shume milje larg, ne parajsen e burgosur
Isha akoma ne kohe, per te ndjere ate qe sndjeva
Pash 2 sy te perlotur por kurrizin ja ktheva
Dhe brenda e theva, mijera copeza kristali
Ne shpirt debore, si ne majen e nje mali.
Ndoshta ne nje tjeter kohe,ndoshta ne nje tjeter jete
Edhe bota po u ndal,per ne fund kurre nuk do te ket.

Ref
Une do te prisja, por te lutem tash me thuaj
A kishe mundur ti, te durosh dhe ca muaj
Une kur te vij pastaj, do t'jem gjithmon e jotja
Dhe sdo te largohem kurre, edhe nese ndalet bota


Ky tekst u dërgua nga Mario Sth
Më Shumë Këngë Nga Lil G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet