Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Genius

Lil Genius
  • Vendlindja:
  • Pejë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 29 Maj 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♊ Binjaket
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Lil Genius është këngëtar. Eksperienca e pare ne muzike vjen ne vitin 2008 me keng Jo profesionale te cilat nuk i ka te publikuara.
Fillimin e karieres si rapper me pervoj e nisi ne vitin 2010 me kengen e par proffesionale Bisnis Duke Vazhduar me kang te tjera rend Me Lyrics dhe instrumental vet te komponuar.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Armir123  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0