Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lil Koli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  479
 • Emri i Vërtetë:
 • Sokol Daku
 • Vendlindja:
 • Diber 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Angli 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lil Koli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Sokol Daku, I njohur si Lil Koli, ka bere disa bashkpunime me kengetare si per shembull: Noizy, Varrosi, Cilieta, D.U.D.A, Mali-G, Fifi dhe disa kenge solo mjafte te arrira si "Cashmoney", "Tjeter Klas", "Me grupin". Kjo e fundit esht dhe ne top listen e 100 kengeve me te mira. Lil koli njihet per afersine qe ka krijuar me fansat e tij, Perpos talentit qe zoteron. Projekte te reja priten si "Bossman " dhe sigurisht ky do jete ndryshe ashtu sikurs...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

12 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

5
4
4
8
2
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

JR

Ace

Vinz

Stealth

Varrosi

Lazy

Bohemi

Eleminimi

Blazer

Mali G

Tags: Lil Koli, Lil.Koli, Lil' Koli, Sokol Daku, Sokol Daka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet