A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lil' Liri

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
BIOGRAFIA: Lil' Liri is a popular singer of Hip-Hop music. Liridon Gashi a.k.a Lil' Liri jetoi ne Ferizaj deri ne moshën 11 vjeqare. Në vitin 1999 kur vendlindja tij ishte në një gjendje lufte, atij iu impunua çë me familjen e tij të emigron në Zvicërr. Si fëmi i përlqente Muzika dhe Shkrimi, kishte dëshirë çë të e mësoj Pianon si Instrument, mundësia nuk iu dha dhe mbet ajo deshir të realizohet më von kurse me shkrime te ndryshme u angazhua duke marr pjes ne revista te ndryshme ne shkollen e tij fillo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lumi B

Tiki

Elinel

Alidema

Bonsaton

Barooti

Niil-B

Big Wolf

Mc Qoppa

Real 1


Tags: Lil' Liri, Lil Liri, Liridon Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019