Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Samee

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Sami Brajshori
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Lil Samee është një këngëtar i njohur. Lil Samee, emri i vertete eshte Sami Brajshori. Ka lindur ne Kosove por jeton ne Suedi. Merret me muzike prej moshes 6 vjeçare. Më datë 17 Gusht 2009, Lil Samee publikon videoklipin "Dua T'harroj". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Me këtë këngë, Lil Samee u paraqit në këto festivale: Zhurma Show 2009 (2009), Top Fest 6 (2009). Më datë 28 Korrik 2010, Lil Samee publikon videoklipin "M.F.", në bashkëpunim me Mc Kresha, Gentz, Dr.Mic, Lav'da, K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥Hello (2010)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Avni Hadergjonaj

Maksi

Mensur Mehana

Kasso

Mc Don

Besnik Shemsiu

Krayzie Xia

Dossi A.K.A Professional's

Ajet Sinani

Life Soldier

Tags: Lil Samee, Sami Brajshori, Sami


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet