Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lil Vionzy - Vetem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vetem ne kte jete duket bota kanibale dy njerez duan te kene nje jete me normale
Foli na lagja ime nga Athina ne kto parke
Kam veshtirshi e nuk edi cfare do them ne kto varge

Fare nuk me plasi fare do ta them ate qe dua nuk me plasi fare
Jetojm ne 2019 qe bota po shkatrohet
fundi botes po vin e po afrohet

Rruges suksesit eci nuk e di para ca do dal
Ktheshat po me vin dalloj e do ta marr
Shoket e mi folen tani po flashin pak
Oret e veshtira po shikoj e po mendoj

Jeta jone e veshtire po neve nuk jemi nje lloj
Ti sikon gjura neve nuk jemi nje lloj
Ti mendos shoku qe jeta esht gameboy
Po humbe ne te vertet hubet gijthcka o boy
Hoj gijthcka po e mohoj kete shpin e prisur
Tull tull po dertojNuk kemi video për këtë këngë.


Lil Vionzy
Publikimi: 06/08/2019


Lil Vionzy - Vetem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem".
3. Video është e këngës "Vetem", por nuk këndohet nga Lil Vionzy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lil Vionzy:


Komente 0