Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lili Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Lili Rama është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Tetor 2019, Lili Rama & Arben Rogova publikojnë videoklipin "Ta Jap M'puq". Më datë 8 Qershor 2021, Lili Rama publikon videoklipin "Te Deshta Ty"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Lili Rama

Komente 0