Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Nje Vonese E Vogel (Feat. Grupi I Femijve)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  12

keng´ e lule ne shperndajme
Gjith´ qytetit anembane
Vijm´ tek ty mesuesja jone
7-8 marsin te urojme.

Refreni:
Kenga qe na rri ne zemer
Esht´ per ty moj fjal´ e embel.
Drita qe na rri ne sy
Dhe keto lule jan´ per ty.






Liliana Kondakçi - Nje Vonese E Vogel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Vonese E Vogel".
3. Video është e këngës "Nje Vonese E Vogel", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0