Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliana Kondakçi - Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nje buzembremje
Nje ulje kenge
Per ty me flet

Nje buzeqeshje
Nje pershendetje
Per ty me flet

Nje det i kalter
Nje ndjenje e paster
Per ty me flet

Nje nate pa gjume
Nje pritje me shume
Per ty flet

RF..
Se me do dhe te ndjej
Se te gjej dhe me gjen
Te dua

se gezohemi bashke
Se merzitemi bashke
Te dua

Se ti vetem s'me le
Se te dy jemi nje
Te dua

Se cdo rrahje e zemres
Te dua, te dua me thote.

(Dy here)


Ky tekst u dërgua nga  Fatoja

Liliana Kondakçi - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Liliana Kondakçi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Liliana Kondakçi:


Komente 0