Më mbaj mend (për 1 muaj)

Liliros

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Ilir Beqiri
 • Vendlindja:
 • Mitrovice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Liliros është një këngëtar. Emri I vërtet është Ilir Beqiri. Emigroi në vitin 1999 për Në Norvegji, ku babai i tij jetonte aty prej 9-ntë vitesh, për një jetë më të mirë. Si fëmij rap-in e kishte si pasion, ku shum shpesh her emitonte Ritmin e Rrugës në atë kohë. Në vitin 2004 realizoj këngën e parë – Propagand. Dhe kështu vazhdoj të shkruante tekste të ndryshme. Tani për tani Ilir Beqiri është duke studiuar në Noroff në Oslo të Norvegjis. Një shkollë e cila është e ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fitim Hergaja

Philipsx Tell'em

Mc'boss

Siller Banioz

Ridi

P-Don

Fis'ko

Koda

Blackhell

Ag-Beatzz

Tags: Liliros, Ir, I.R., Ilir Beqiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet