Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Lind Prizreni - Si Magji (2016)

Lind Prizreni - Bota (2018)

Lind Prizreni - Kenge Dasmash 2019 (2019)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet