A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rilinda Bajrami

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Klina 
BIOGRAFIA: Rilinda Bajrami is a singer of Pop music. Emri saj eshte Rilinda Bajrami dhe kendon muzike te dashurie (balada). Vendlindja e saj eshte Klina.Linda eshte ne grupin F.B.S nga Klina bashke me vellain Master L (Relan Bajrami) me te cilin i ka te gjitha kenget e saj. Kenget e saj te fundit jane me bashkepunim me Master L - nuk mundem, te gjitha kenget e saj jane te realizuara me lyrics dhe audio pa videoklip perveq kenges Ku je sot ne bashkpunim me Master L dhe Asllan Llunjaj. Më datë 5 D...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bena

Bulza Fejzullahu

Biondina Latifi

Ilda Krama

Flutura Babaj

Alina Shku

Merita Hasani

Erina Sherifi

Albulena Berisha

Shkurta Selimi


Tags: Linda, Rilinda Bajrami

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019