Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lindita Halimi - Botë (World) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20Jemi pranë, dhe larg
po më ngel në fyt çdo fjalë
unë dhe ti, shumë ne ngjajmë
sa vështirë për ne me falë

Haa aa aa, sëmundje që shërim nuk ka
aaa aa aa, ndjej se zemra po më ndal

Këtë realitet, ne e zgjodhëm vetë
s'mundem as të fle, të gjata janë këto netë
njoha vetëm dhunë, kur do të ketë një fund
jetë e rëndë si plumb, se po çmendem unë
ohhhh...

Sa shumë lotë, sa shumë dhembje në këtë botë
jo më s'mund të duroj, do të doja t'jem më e fortë

T'jemi bashkë ne më të fortë
ohhhh...
t'jemi bashkë ne më të fortë
ohhh, ohhh, ohhh...

Jooooooo... (Sa shumë lotë, sa shumë dhembje në këtë botë)

Oooooooo... (Jo nuk mundem të duroj, do të doja t'jem më e fortë)


Ky tekst u dërgua nga Eliot KRZLinda Halimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/12/2016
Festivali: Festivali i 55-të në RTSH
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Lindita Halimi - Botë (World)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Botë (World)".
3. Video është e këngës "Botë (World)", por nuk këndohet nga Lindita Halimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Halimi:


Komente 0