Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Linda Hyseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Linda Hyseni është një këngëtare. Më datë 25 Maj 2016, Linda Hyseni publikon videoklipin "Malli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Arbenita Arifi

Donna

Anastasja Skënderaj

Feti Peraj

Jona Jasimi

Alma Saramati

Laura Lila

Graciela Marku

Festime Berisha

Alba Ymerhalili


Tags: Linda Hyseni

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet