Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linda Morina - Aleksandër Vuçuiç Në Srebrenicë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Është nxitur nga vizita e Aleksandër Vuçuiç në Srebrenicë për t’i kushtuar një këngë Kryeministrit të Serbisë. Kështu, Linda Morina e cila vetëm disa ditë më parë i këndoi në vargje edhe kreut të qeverisë shqiptare Edi Rama, ka publikuar në “Youtube” këngën e saj më të fundit për udhëheqësin serb.

Mes vargjeve, Morina përmend: “Ia thyejnë me gurë kryet”, – duke iu referuar këtu incidentit që Vuçiç pati në Srebrenicë kur u qëllua nga boshnjakët të cilët edhe 15 vjet pas masakrës nuk i kanë harruar ende të humburit dhe faktin që sipas tyre Serbia duhet të pranojë se pati gjenocid.


Linda Morina - Aleksandër Vuçuiç Në Srebrenicë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aleksandër Vuçuiç Në Srebrenicë".
3. Video është e këngës "Aleksandër Vuçuiç Në Srebrenicë", por nuk këndohet nga Linda Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Linda Morina:


Komente 0